БІЛКОВИЙ КОКТЕЙЛЬ ЗДОРОВ’Я СІМ’Ї, 250 грамів

 

Білковий коктейль Здоров’я сім’ї
270 грн

 

Білковий коктейль - натуральний білковий комплекс, що сприяє нормалізації ваги, зміцненню м’язової маси, має виражену антиоксидантну дію, підвищує енергетичний баланс організму.


Сприяє регулюванню білкового обміну, насиченню організму збалансованим складом амінокислот, ферментів, мікроелементів та вітамінів.

ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ:

  • рекомендовано як продукт для регулювання маси тіла;
  • для поліпшення спортивних результатів;
  • має загальнозміцнюючу, адаптогенну, імуномоделюючу дію;

Спосіб застосування:
1 столову ложку, або 2 чайних ложки фітосуміші залити 200 мл прокип’яченої води, або іншої рідини (сік, кефір). Вживати 2-3 рази на день за 30 хвилин до їжі чи під час їжі.

Склад: сироватка молочна суха, соєвий ізолят, спіруліна, насіння (зерно) амаранту, плоди сочевиці, обніжжя бджолине (пилок квітковий), листя шпинату, гарбузове насіння.

 

Харчова (поживна) цінність, 100 г: 
Жири 6,22; білки 62,07 г; вуглеводи 12,59 г

Енергетична цінність (калорійність), 100 г: 
326,597ккал\1368,44 кДж.

Термін вживання: 1-2 місяці

Вага: 250 гр

Білкові коктейлівже давно не є елементом харчування виключно у бодібілдінзі, на сьогоднішній день це продукт масового вжитку та є частиною здорового та активного способу життя. Центр Здоров’я сім’ї представляє новий підхід у комплексному та збагаченому харчуванні повноцінними, тонко збалансованими білками, вітамінами, мікроелементами, ферментами та іншими біологічно необхідними речовинами виключно натурального, природного походження, відмінно регуюючими білковий обмін, укріплюючими мязи, розщеплюючими надлишок жирових відкладень та такими, що придають енергію та силу.

Як правило, в протеїнових продуктах використовують в основному сироваточний протеїн, казеїн, соєвий білок та протеїни яєць, забуваючи про те, що в природі є маса рослин, що мають у своєму складі величезну кількість повноцінних та легкозасвоюваних білків. До того ж саме в рослинах міститься збалансована кількість природних ферментів, мікроелементів, вітамінів, без яких неможливе повноцінне всмоктування та засвоєння організмом білків, що надходять. Провівши дослідження в нашій науковій лабораторії, за допомогою методів резонансно-біологічного моніторингу, створено білковий коктейль нового покоління з відтестованим збалансованим ваговим складом, що поєднує оптимальне співвідношення органічних та природніх білків, рослинних ферментів та інших речовин для повноцінного білкового функціонального харчування.

 

КОМПОНЕНТИ БІЛКОВОГО КОКТЕЙЛЮ:

Сироватковий протеїн відноситься до повноцінних білків, він містить всі необхідні амінокислоти, дуже легко та швидко засвоюється нашим організмом. Сироватковий білок є абсолютним чемпіоном по швидкості свого засвоєння, набагато випереджає всі інші види повноцінних білків. Щоб зрозуміти користь ізоляту, достатньо сказати, що він являє собою високоякісний білок з найвищою біологічною цінністю. Таким чином, він сприяє забезпеченню організму необхідними будівельними цеглинками, що використовуються у синтезі амінокислот, що справляє сприятливий вплив на формування мязової маси.

Вживати ізолят сироваткового протеїну рекомендується не тільки спортсменам, але й усім бажаючим, що не отримують денну норму білку. Нагадаємо, що вона складає 1,5-2 г на 1 кг маси для людей, що активно займаються спортом, та 25-30 г для людей, що бажають підтримувати свою імунну систему на належному рівні.

Перелічимо властивості, котрі говорять на користь використання сироваткового протеїну:

  • Втрата зайвої ваги
  • Допомагає у збільшенні маси м’язів
  • Підвищення рівня глутатіону (один з найголовніших антиоксидантів, який виробляється нашим організмом)
  • Зниження рівня тригліцеридів (нейтральний жир, форма зберігання жирів у організмі людини)
  • Зниження рівня «поганого» холестерину
  • Підвищення функції імунної системи
  • Збільшення досягнень у спорті
  • Скорочення часу відновлення та симптомів перетренованості

Різні амінокислоти виконують різну функцію в організмі. Так сироватковий протеїн містить багато ВСАА (англ. абревіатура - амінокислоти з розгалудженими боковими ланцюжками). До таких кислот належать валін, лейцин та ізолейцин, зокрема цих амінокислот більш за все в мязовому білку людського організму. Дуже важливу роль у білковому синтезі відведено лейцину, який стимулює ріст внутрішньоклітинного білку. Амінокислоти ВСАА мають особливе значення у відновленні та збереженні м’язів, вони допомагають стимулювати додатковий ріст м’язів, а у випадку низьковуглеводної дієти, що спрямована на спалювання жиру, чи в період сушки – вбережуть від втрати м’язової маси.

Інша величезна перевага сироваткового білка у тому, що він збільшує рівень глутатіону. Глутатіон – це одна з самих важливих речовин у нашому організмі! Глутатіон являє собою дуже потужний антиоксидант, котрий нейтралізує негативний вплив вільних радикалів. Глутатіон виробляється з трьох основних амінокислот – цистеїну, глутамінової кислоти та гліцину.

Молочна сироватка має досить багатий склад. Вона включає в себе наступні мінерали та вітаміни: вітамін А, органічні кислоти, вітамін В2, вітамін РР, вітамін Н, фосфор, залізо, йод, калій, кобальт і т.д. До складу сухої сироватки входять практично всі солі, мікроелементи, розчинні у воді. Вона особливо багата вітамінами групи В, котрі являють собою добрі заспокійливі засоби.

Також треба відзначити важливу роль цього продукту у випадку авітамінозу. З урахуванням того, що в сухій сироватці багато вітамінів, вона поповнює весь вітамінний склад в організмі. За складом білок, що міститься в сироватці молока, схожий на білок материнського молока, на відміну від коров’ячого, що дає виробникам право виготовляти з нього продукти дитячого харчування. Практично кожному потрібна суха сироватка. Чоловікам вона сприяє нарощуванню м’язової маси. Це можна вважати розгаданим секретом харчування спортсменів. Жінкам допомагає виводити шлаки та зайву рідину.

Її можна вживати щоденно, додаючи додатковий протеїн, та не набираючи зайвих кілограмів. До того ж нею можна чудово вгамовувати голод, це ефективний засіб для дієти. Людям похилого віку сироватка рекомендована від прихованих форм вітамінної недостатньості, атеросклерозу, гіпертонії та серцево-судинних захворювань. Дітям вона допомагає вітамінами, мікроелементами, солями, котрі сприяють підвищенню імунітету.

Продукт покращує кровяний тиск, підвищує життєвий тонус, нормалізує мікрофлору кишківнику.

 

Соєвий ізолят -найчастіше використовуваний соєвий білок виробляється із соєвих бобів шляхом видалення більшості небілкових елементів. Ізолят – універсальний, високотехнологічний, очищений від вуглеводів, рослинної клітковини та жиру соєвий продукт, що містить не менш, ніж 92 % білка в перерахунку на суху вагу.

Сучасні методи екстракції, що застосовуються на виробництві, забезпечують соєвому білку повну відсутність специфічного запаху, нейтральний смак та низький вміст жиру – 0,5 %. Що ж таке соя, яка по праву вважається коморою рослинного білку? Це бобова рослина, багате не тільки на білки, але й на кальцій, залізо, магній, цинк та вітаміни. Вчені вже довели, що соя – це джерело ефективних засобів для профілактики та лікування алергії, діабету, раку, серцевих захворювань та хвороб нирок. І причина цього в тому, що у сої містяться антиканцерогени (фіати, інгібітори протеаз, тощо) котрі утруднюють активацію специфічних генів, що викликають рак, та захищають людину від дії шкідливих речовин, здатних вражати ДНК.

У країнах Сходу (особливо в Японії) рівень смертності від раку молочної залози у жінок та раку передміхурової залози у чоловіків значно нижче, ніж у країнах, де сою ще не почали так широко застосовувати в харчуванні. Наприклад, у популярній медичній літературі з’явилися такі цифри: в Японії рівень смертності від раку в чотири рази нижче, ніж у США. А рак передміхурової залози у тій же Японії в тих, хто включає до свого раціону сою щоденно, зустрічається у тричі рідше, ніж у тих, хто вживає продукти із сої тільки раз на тиждень. Люди, що вживають сою, у сім разів менш схильні до раку прямої та товстої кишки, вдвічі менше – раку шлунку, наполовину – раку легенів. Тому нема потреби рекламувати сою, що здатна вберегти людину від смертельно небезпечних хвороб (усі ми хочемо жити довго).

Спіруліна - синьо-зелена водоросль, що має форму спіралі – це по-справжньому унікальний продукт, що подарувала нам природа. Спіруліна збагачена амінокислотами, які благотворно впливають на процеси обміну в організмі та виводять токсини. У цій водорослі зосереджено більш 2000 вітамінів, мінералів, незамінних для організму людини рослинних ферментів та жирних амінокислот. Це неймовірно цінний набір поживних речовин.

Вражає той факт, що у спіруліні концентрація білка доходить до 70 %. Крім того, всього 10 г. цих корисних водорослів містять таку кількість каротину, скільки можна отримати із 10 кг сушеної моркви. Дивно, але всього одна столова ложка спіруліни здатна на 300 % задовільнити добову потребу у вітаміні В12.

Харчова цінність спіруліни суттєво перевищує багато які з дуже цінних продуктів, зокрема чорну та червону ікру, філе осетрини, перепелині яйця. Користь спіруліни складається із цілющої потужності її окремих біологічно активних компонентів. Цікаво, що склад спіруліни нагадує спеціальні домішки, котрі приймають спортсмени, щоб збільшити силові показники, привести мязи в тонус та скинути зайву вагу.

Тільки зверніть увагу: все це міститься в природному стані, без будь-яких хімічних обробок!

Ключові компоненти, що містяться в спіруліні:

  • Глютаминова кислота – важливий продукт для харчування клітин мозку, сприяє поліпшенню розумових можливостей та знижує тягу до алкоголю;
  • Аргінін – успішно очищує кров від шкідливих токсичних речовин, позбавляє організм від шлаків, а також підвищує лібідо;
  • Інозитол – речовина, необхідна для лікування печінки. Він нормалізує рівень холестерину в крові, приймає участь у виведенні з організму канцерогенів та надлишку жіночих гормонів;
  • Тіамін – компонент, присутність якого в раціоні корисна при підвищеній втомлюваності, проблемах з нервовою системою, порушенні серцевого ритму, безсонні, задишці;
  • Тирозин, чи як його ще іменують учені, «еліксир молодості» – речовина, що має антивікові властивості;
  • Фолієва кислота – необхідна для утворення гемоглобіну в тілі людини;
  • Цистин справляє благотворний вплив на роботу підшлункової залози;
  • Фикоцианін – синій пігмент, до якого на даний час спрямована сама пильна увага наукової спільноти. Є підстави вважати, що це єдиний з існуючих у природі компонентів, який здатний зупинити ріст ракових клітин. Дивно, але фикоціанину, окрім спіруліни, більше не знайдено в жодній рослині усієї землі.
  • ВПЛИВ СПІРУЛІНИ НА ОРГАНІЗМ:

  • Вживаючи спіруліну, ви зможете швидко підвищити рівень гемоглобіну в крові. Це дуже актуально для вагітних жінок, дітей та послаблених хворих.
  • Спіруліна є профілактичним засобом для тих, часто хворіє на ГРВІ та грип.
  • Вона прискорює процес одужання при травмах та переломах, зменшує ризик післяопераційних та посттравматичних ускладнень, сприяє швидкому загоєнню ран.
  • Спіруліну використовують як для поліпшення стану шкіри та попередження передчасного старіння, так і для лікування серйозних захворювань шкіри.
  • Вона благотворно діє на печінку: очищує, відновлює, нормалізує й підсилює її бар’єрні функції, тим самим допомагає печінці більш ефективно очищати організм від шлаків та токсичних відходів.
  • Спіруліна допомагає очистити кишківник та відновити мікрофлору, також являє собою профілактичний засіб від захворювання на рак товстого кишківнику.
  • Корисні властивості спіруліни застосовуються при профілактиці та лікуванні суглобів, остеохондрозу, міозитів, стимулюванні росту в підлітковому віці.
  • Вона покращує стан здоровя у хворих атеросклерозом, стенокардією, ішемічною хворобою серця, склерозом судин головного мозку. Спіруліна застосовується в післяінфарктний період та в період відновлення після перенесеного інсульту, вона допомагає нормалізувати артеріальний тиск у гіпотоніків гіпертоніків.
  • Її з успіхом використовують при комплексному лікуванні прогресуючої короткозорості, катаракти та інших захворювань зору, уражень сітківки ока у діабетиків.
  • В цілому, користь спіруліни для діабетиків просто неоціненна. Вона здатна нормалізувати рівень цукру в крові, що дозволяє значно знизити дозу інсуліну, що приймається.
  • Вона також незамінна при хронічних запальних захворюваннях, таких як СНІД, гепатит, туберкульоз, хронічний бронхіт.
  • Спіруліна корисна при лікуванні та профілактиці залізодефіцитної анемії, а також усіх видів злоякісної анемії, у тому числі і при ракові крові. Особам, що страждають анорексією, або булемією, спіруліна може врятувати життя.
  • Спіруліну слід активно вживати при ураженні клітин радіацією. Вона позитивно впливає на процес одужання онкологічних хворих, діючи як загальнозміцнюючий засіб. Також спіруліну необхідно застосовувати для детоксикації під час та після хеміотерапії та радіотерапії.
  • Спірулінових білок засвоюється на 90 %, у той час, як у інших продуктів цей показник у середньому досягає 40 % – тут спіруліна найкраща. Нарешті, до складу водорослі спіруліна входять одні з найменш поширених кислот. Наприклад, гама-лінолева – окрім спіруліни зустрічається лише у грудному молоці, тому пити спіруліну виключно корисно.

Амарант корисний як джерело необхідного природнього білку. Він містить масу важливих амінокислот: цистин, нізатидин, фенілаланін, валін, триптофан, треонін, метіонін, лізин, ізолейцин, лейцин, аргінін.

Для порівняння: в листі та насінні амаранту на 30 % більше білка, ніж у вівсі, рисі та пшениці. Всесвітня організація охорони здоров’я настійливо рекомендує для більш ефективного задоволення потреби дітей у білку, будувати їх раціон за оптимального дотримання співвідношення амаранту та рису.

Значна користь від амаранту за рахунок його цінному складу, що багатий на вітаміни та активні речовини. В листі амаранту містятся корисні речовини, які ефективні для профілактиці остеопорозу, усуненні дефіциту кальцию в організмі, регулюванні процесів обміну та зниження ризику виникнення серцево-судинних захворювань. Корисні властивості амаранту справляють вплив на активність виведення шкідливих речовин, у тому числі радіонуклідів.

До складу амаранту входять рослинні білки, які ефективні при лікуванні екземи, кропив'янки та гіперемії шкіри. Амарантова олія, що виготовлена із рослини, містить безліч мікроелементів та корисних речовин, які є ефективним профілактичним засобом проти утворення злоякісних пухлин.

Позитивні відгуки амарант отримав за вміст сквалену, який насичує організм киснем, є протипухлинним засобом та імуностимулятором. Організму людини сквален необхідний для зниження швидкості процесів окислення в клітинах, що викликають старіння.

Міжнародні медичні дослідження показали, що постійне вживання в їжу амаранту позитивно впливає на функціонування печінки, сприяє регенерації та виконує функції кровоспиняючого засобу при геморої та внутрішніх кровотечах.

Широке застосування амарант має у вигляді настоянки, яка використовується як спазмолітичний засіб при колітах, гастритах та закріпах. Корисні властивості амаранту проявляються при лікуванні інфекційних захворювань, дерматиту, ендометріозу та грибкових уражень. При алергії та діатезі добре допомагає відвар коріння та насіння амаранту.

 

Сочевиця неймовірно багата вітамінами, такими як А та вітаміни групи В, та навіть вітаміном С, який є присутнім у проростаючих зернах, а окрім того, рослинним білком. Причому білок, що входить до складу сочевиці, включає багато амінокислот, необхідних для підтримки здорового функціонування людського організму та чудово засвоюється ним.

Також досить важливим є те, що сочевиця висушена втрачає тільки 30 % корисних речовин. Відомо, що користь сочевиці в її вийнятковій властивості не накопичувати нітрати й різноманітні токсичні речовини. Сочевиця абсолютно не накопичує й радіонукліди, навіть якщо вона вирощена на зараженому ними грунті. Саме з цієї причини про сочевицю завжди сміливо говорять як про екологічно чистий продукт.

Спеціалісти кажуть про те, що користь сочевиці в ізофлавоноїдах, що містятся в ній. Ці сполуки здатні пригнічувати розвиток злоякісних пухлин. При цьому особливо важливим є те, що вони повністю зберігаються як у консервованих, так і у висушених зернах. Цікаво, що необхідної людині фолієвої кислоти сама сочевиця містить набагато більше, ніж будь-який інший продукт рослинного походження.

Користь сочевиці в наявності добре розчинної клітковини, що справляє сприятливу дію на весь процес травлення. Каша з сочевиці сприяє поліпшенню обміну речовин в організмі в цілому. Також користь сочевиці, на думку медиків полягає в її здатності приводити в норму роботу органів сечостатевої системи. Окрім того, сочевиця здатна впливати на підвищення резистентності організму до бактерій та збудників інфекцій, чим суттєво зміцнює імунітет.

У сочевиці міститься немало потрібних організму людини мікроелементів, таких як фосфор та калій, залізо та кальцій, є молібден, кобальт, бор, магній, цинк, йод та інші. Користь сочевиці в наявності жирних кислот, таких як Омега-3 та Омега-6.

Сочевиця дуже корисна для здоровя серця та судин, окрім того вона активно приймає участь у кровотворенні. Також ця бобова культура стає в пригоді діабетикам, оскільки впливає на нормалізацію рівня цукру в крові.

 

Квітковий пилок - це природній концентрат амінокислот, який дозволяє виправити недоліки сучасного харчування та забезпечує високий рівень відновлення тканинних білків у випадку зниження у харчуванні килькості білків тваринного походження. Це є особливо важливим для людей похилого віку.

Цей продукт містить більше ніж 250 речовин: амінокислоти та білки, жири, ферменти, фітогормони, важливі мікроелементи та беліч вітамінів.

Надходження вітамінів до організму є життєво необхідним, так як вони, взаємодіючи з апоферментами, утворюють ферменти, без яких не проходитимуть найскладніші біохімічні реакції обміну білків, вуглеводів, та ін. Нестача вітамінів чи порушення їх засвоєння призводять до серйозних паталогічних змін в організмі.

Пилок містить значну кількість вітамінів групи В: тіаміну (В1), рібофлавіну (В2), нікотинової кислоти (РР), пантотенової кислоти (В3), пірідоксину (В6), біотину (Н), фолієвої кислоти (В9), інозиту(В8), що справляють імуностимулюючу дію на організм людини.

Слід зазначити, що тільки квітковий пилок містить вітаміни групи Р (рутин), що зміцнюють стінки капілярів, завдяки чому пилок допомагає позбутися синців тим, хто схильний до їх виникнення. Також рутин сприяє підвищенню стійкості до інфекцій.

Пилок також містить каротиноїди, які перетворюються в організмі людини у вітаміни А та С. Завдяки тому, що пилок має здатність виводити зайвий холестерин, укріплювати судини та поліпшувати склад крові, він корисний людям, що страждають на захворювання серцево-судинної системи: на інфаркти, інсульти, гіпертонії, ішемічну хворобу серця, тахікардію, аритмію.

Речовини, що входять до складу пилку, допомагають відновлювати пошкоджені клітини організму, тому прийом пилку збільшує ефективність лікування захворювань печінки та підшлункової залози, особливо у період відновлення після хронічного зловживання алкоголем. Пилок має антибактеріальну дію, тому він допомагає при лікуванні застудних та інфекційних захворювань: стимулює імунну систему, підвищує розумову та фізичну активність.

За рахунок високого вмісту цинку, який підсилює утворення сперми, вживання пилку підсилює статеву функцію та покращує якість сперми. Це особливо корисно тим, у кого знижена рухливість сперматозоїдів. Пилок корисний вагітним на ранніх строках, оскільки у ньому міститься фолієва кислота, яка є важливою для нормального формувння нервової системи плоду.

Завдяки високому вмісту заліза, прийом пилку підвищує рівень гемоглобіна у крові та допомагає при анемії. Пантотенова кислота, що міститься у пилку, сприяє попередженню виникнення депресивних розладів. Пилок сприяє відновленню та зміцненню організму після травм, сприяє поліпшенню обміну речовин.

У пилку містяться сполуки, що мають гормональні властивості, що робить його особливо цінним при вікових гормональних спадах, пов’язаних з паталогічними порушеннями роботи залоз внутрішної секреції.

 

Шпинат Містить білки, вуглеводи та навіть жири; органічні насичені та ненасичені жирні кислоти, клітковину, крохмаль, сахара, вітаміни А, Е, С, Н, К, РР, багато вітамінів групи В, бета-каротин, кальцій, магній, натрій, калій, фосфор, залізо, цинк, мідь, марганець, селен.

У листі шпинату дуже багато білку. Такі важливі вітаміни, як А та С в шпинаті відзначаються стійкістю до температурних впливів – вони зберігаються при тепловій обробці. До складу інших овочів входить також багато корисних речовин, однак такий багатий склад вітамінів та мінералів, як у шпинаті зустрічаєтся досить рідко, тому користь, що дає цей зелений листовий овіч, не варто недооцінювати.

Шпинат насичує, постачає організм поживними речовинами, виводить шлаки та токсини. Тілки у моркві міститься каротину більше, ніж у шпинаті, а завдяки досить високому вмісту заліза, шпинат допомагає гемоглобіну ставати активнішим та краще постачати кисень до клітин. Він покращує обмін речовин та сприяє виробленню енергії організмом.

Вживання шпинату робить здоровішими зуби та ясна, попереджає анемію та розвиток пухлин, зміцнює кровоносні судини, стимулює роботу підшлункової залози та нормалізує діяльність кишківнику.

Вплив шпинату на пухлини настільки ефективний, що лікарі призначають його як додаткову дієту при променевій хворобі.

Шпинат дуже корисний вагітним жінкам та малим дітям, оскільки у ньому є майже всі необхідні вітаміни та багато мінералів. Цей овіч чудово засвоюється, оскільки у ньому є речовини, які стимулюють діяльність слинових та підшлункової залоз.

При виснаженні, захворюваннях нервової системи, анемії, гіпертонії та цукровому діабеті, гастриті та ентероколіті, шпинат включають до харчування як дієтичний продукт, що має легку сечогінну, послаблюючу, протизапальну та тонізуючу дію.

Шпинат запобігає пошкодженню слизових оболонок, приводить до норми вуглеводний обмін, приймає участь у виробленні важливих для організму гормонів та допомагає схуднути. Особам, які часто піддаються стресам на роботі, шпинат допомагає відновити спокій та працездатність.

У шпинаті міститься йод, тому він позитивно впливає на роботу щитовидної залози. Перетравлюється він добре та швидко засвоюється, на відміну від деяких інших зелених овочів.

У шпинаті багато клітковини та хлорофілу, тому він стимулює діяльність кишківнику і є дуже ефективним засобом при закріпах. Лише небагато хто знає, що вживання шпинату дуже корисне для очей: у ньому міститься лютеїн та інші речовини, що захищають нервові клітини та попереджують таке серйозне захворювання, як дистрофия сітківки. Лютеїн може накопичуватися в тканинах ока: він покращує гостроту зору та знижує втомлюваність при роботі за компютером.

 

Гарбузове насіння – це ціла комора корисних елементів, де зосереджено мало не всю таблицю Менделєєва, тому вони рятують нас від різноманітних недугів. Тут ви знайдете залізо, фосфор, мідь, цинк, марганець, вітаміни А, В, С, D, К, амінокислоти, також вітамін Е у великих кількостях, що є природним антиоксидантом.

Насіння гарбуза багате білком, клітковиною, залізом, міддю, марганцем, фосфором, а також амінокислотами як аргінін та глутамінова кислота. У них також містяться кальцій, калій, цинк, селен, фолієва кислота та ніацин.

Наявність у насінні гарбуза високого проценту білків, жирів та вуглеводів, поряд з клітковиною, доповнило користь від насіння гарбуза ще й збалансованим харчуванням. Той же цинк відіграє ще декілька важливих ролей у здоров’ї людини: його нестача часто стає причиною виникнення акне на обличчі, облисіння, чи відсутності здорового блиску волосся, а також зміни роботи смакових рецепторів.

Разом із фосфором цинк, що знаходиться в гарбузовому насінні, сприяє мозковій діяльності та налагоджує кровообіг. Чоловічому населенню насіння гарбузу корисне саме за рахунок цинку, адже чоловікам цей елемент потрібний у більшій мірі, ніж жіночому організму.

Цинк перешкоджає виникненню та розповсюдженню раку передміхурової залози, тому оптимально всім чоловікам вживати в їжу порядку 60 насінин гарбузу щоденно. Особливо корисне насіння гарбузу чоловікам, що ведуть малоактивний спосіб життя, зайнятим у сфері розумової праці. Ці ж мікроелементи – фосфор та цинк відіграють вагому роль в роботі органів ШКТ, опорно-рухального апарату, відповідають за зір та репродуктивно функцію.

 

 

Зробити ЗАМОВЛЕННЯ, ЗАДАТИ ПИТАННЯ, ЗАПИСАТИСЬ НА ДІАГНОСТУВАННЯ ОРГАНІЗМУ ви можете на сторінці КОНТАКТИ або зв'язавшись із нами

за телефонами:
тел. +38-066-51-84-654, +38-097-62-18-187 Тетяна