Біорезонансне діагностування дитини. Комп'ютерна діагностика дитини. Діагностування дитини по Фолю

 

Діагностування дитини по Фолю

Наскільки часто ваша дитина хворіє? Наскільки часто вона хворіє на застудні хвороби?

Дуже часто від мамочок чуєш: Ми в садочок ходимо тиждень, два тижні сидимо вдома на лікарняному. І так практично якщо не кожен другий, то третій – обов’язково. Та дітям раз за разом призначають краплі в ніс при нежиті та закладеності носу, пігулки для розсмоктування, коли болить горло. Навіть періодично дають антибіотики, коли вже зовсім розхворілася й нічого вже не допомагає.

А причина поганого імунітету дитини знаходиться в кишківнику. Кишківник будь-якої людини – це 70 % імунітету. І якщо чистота кишківника дорослої людини залежить ще й від того, що вона їсть (кишківник дорослої людини забитий каловими масами навіть при регулярному випорожненні), то для дитини забрудненість кишківнику ще не актуальна. З одним єдиним застереженням: якщо матуся все ж буде годувати її домашньою їжею, а не нескінченими пепсі, чіпсами і тому подібним.

Таким чином причино багатьох проблем дитини слід шукати у кишківнику, а саме – хто у ньому сидить, хто не дає нормально перетравлюватися їжі. У нашому діагностувально-дослідницькому центрі ви можете протестувати свою дитину на паразитів (гельмінти, бактерії, віруси), докопатися до причини, а не боротися весь час тільки з наслідками у вигляді нежитю.

А атопічні дерматити, від яких рятуються тільки гормональними мазями (щоб хоч на деякий час вгамувати свербіж шкіри) та антигістамінними препаратами, які також допомагають лише на короткий час. Причина в 90 % випадків криється зовсім не в алергії. І коли причину усувають – де та алергія й подінеться!

А що робить діагностування для дитини дуже зручною, так це те, що її можна тестувати по волоссячку (достатньо невеликого пасмочка волосся, аби провести діагностування дитини по волоссю). Для дистанційного дослідження навіть не потрібна присутність дитини, що дуже зручно для маленьких діточок, які не можуть всидіти на місці навіть декілька хвилинок.

 

 

 

Ви можете записатися на прийом, залишивши свої координати або подзвонивши по телефонах, сказаних нижче.

тел. +38-066-51-84-654, 097-62-18-187 (Харків)

 

ДНІ ПРИЙОМУ:
понеділок - п'ятниця
Часи прийому: 10.00-18.00
Повне діагностування триває 1-1,5 години.

 

 

Зробити ЗАМОВЛЕННЯ, ЗАДАТИ ПИТАННЯ, ЗАПИСАТИСЬ НА ДІАГНОСТУВАННЯ ОРГАНІЗМУ ви можете на сторінці КОНТАКТИ або зв'язавшись із нами

за телефонами:
тел. +38-066-51-84-654, +38-097-62-18-187 Тетяна


>