ФІТОБАЛЬЗАМ-СПРЕЙ ДЛЯ НОСА ФІТОРЕНОЛ

 

Фітобальзам-спрей для носа Фіторенол з нанокластерами срібла
85 грн

Фітобальзам-спрей ФІТОРЕНОЛ з нанокластерами срібла – натуральний рослинний продукт для профілактики та комплексного лікування гострих та хронічних захворювань носоглотки інфекційного, бактеріального походження.


Унікальна дія нанокластерів срібла та комплекс фітоекстрактів ефірних олій забезпечує протизапальний ефект, зменшує набряк слизової оболонки, полегшує дихання.


- Для лікування гострих та хронічних синуситів, гайморитів, фронтитів, алергічного риніту;

- Для місцевого лікування синуситів;

- Оптимізує протікання післяопераційного періоду у хворих, оперованих з приводу хронічного синуситу;

- Покращує психоемоційний стан

 

Спосіб застосування :
Для місцевого застосування. Дорослим зрошення по1-2 дози 2-3 рази на день у носовий прохід на слизову оболонку носу. Тривалість застосування до 10 днів. Перед застосуванням перевірити індивідуальну сприйнятливість шляхом первинного зрошення та при відсутності побічних явищ дозволяється до застосування. Одне натискання = 1 крапля.

 

Склад: 
Екстракти цикламена, прополісу, евкаліпту, екстракт шавлії, ехінацеї, солодки, череди, нанокластери срібла, ефірні олії м?яти, сосни, чайного дерева, материнки, фізіологічний розчин.

 

Протипоказання: 
Індивідуальна чутливість до компонентів засобу.

Термін придатності: 2 роки

 

Зробити ЗАМОВЛЕННЯ, ЗАДАТИ ПИТАННЯ, ЗАПИСАТИСЬ НА ДІАГНОСТУВАННЯ ОРГАНІЗМУ ви можете на сторінці КОНТАКТИ або зв'язавшись із нами

за телефонами:
тел. +38-066-51-84-654, +38-097-62-18-187 Тетяна