ВІДГУКИ ПО ЗАСТОСУВАННЮ ПРИЛАДІВ ПАРКЕС ТА ФІТОСУМІШІВ.
ВІДГУКИ ПО ДІАГНОСТУВАННЮ

 

Скарги: закріпи

Аліна

Хочу сказати дякую від себе за капсули паразитарні ПаразитОйл. Я як нормальна людина ходжу до туалету кожен день. А раніше раз на 3 – 5 діб. Я в шоці.

Скарги: грип

Надія

Доброго дня! Хотіла б ще раз подякувати Вас за капсули ГрипОйл. Частину віднесла навіть на роботу, щоб завжди під рукою були.

Перехворіла вірусом, рятулалась тільки ними. І пила їх майже кожні 2 години. Коли починає боліти горло, я їх розкушую і розсмоктую, хоча дуже пекучі. Відмінний засіб, уже не раз тільки за цей сезон виручали.

Діти їх теж п'ють, якщо починають кашляти, вживаю їх по черзі з БронхиОйл.Під час цієї епідемії та застуд навіть не знаю, що б я робила без них. Спасибі Вам!

Скарги: Цистит прогом кількох місяців

Елизавета, 26 років

Пишу Вам виразити свою подяку за діагностування та Паркес.

Я забула, що значить по кілька разів на місяць пити монурал та катарію. Мене вже другий місяць не турбує цистит. Велике Вам дякую.

Чесно зізнаюся, я не думала, що ефект трапиться так швидко.

11.10.2021

Скарги: бронхіт, трахеїт

діти, 5 та 7 років

Хочу поділитися враженями від використання капсул БронхиОйл дітям. У березні 2021 року мої діти (7 та 5 років) разом захворіли. Діагноз педиатра – бронхіт і трахеїт. Призначено антибіотик. Я розуміла, що антибіотик – це тільки початок довгого шляху, т.я. потім буде шлях відновлення. Довгий і не завжди простий (був гіркий досвід!). А тому мені зовсім не хотілось застосовувати а/б дітям цього разу.

І я наважилась на застосування капсул БронхиОйл. Давала капсули, слідкувала за станом, температурою тіла та загальними симптомами. І ми впорались без антибіотиків! Це було для мене як дарунок долі! Бачити та знати, що твої діти не тільки йдуть на поправку, а попутно укріплюють своє здоров'я навіть в момент нездоров'я!

Через тиждень ми прийшли на прийом до педіатру і вона сказала - Дихання чисте! Тепер вдома ми завжди маємо БронхиОйл!

Скарги: знесилення, температура 37,2 довгий час

Інна, 35 років

Хочу подякувати Світлану та Костянтина за рекомендовану ними комп'ютерну діагностику. Дуже подобається спеціаліст, який проводить діагностику – Тетяна Миколаївна. А також подобається саме тестування тим, що можна дізнатися істину причину своїх недугів та підібрати саме той препарат, який на даний момент буде найбільш ефективним для вирішення проблем зі здоров'ям.

У мойому випадку знайдені паразити (що було декілька років тому виявлено і при лабораторному аналізі)..

Відчуваю позитивну динаміку в самопочутті, хоча лікування іще продовжую.

Євгеній Р., 52 роки

Скарги: Псоріаз більш ніж 10 років

Лікування псоріазу фітотерапією

 

Андрій

Скарги: Хронічні сечостатеві інфекції

Місяць тому звернувся за рекомендацією мого лікуючого лікаря. Консервативне лікування від сечостатевих інфекцій виявилось дорогим та неефективним з причини задавненості запального процесу, пройшов понад п'ятнадцять курсів лікування надпотужними дозами антибіотиків, усе марно.

Біорезонансна діагностика підтвердила всі результати лабораторних аналізів, а також виявила інші приховані паразитарні та інфекційні процеси. По результатам діагностики почав працювати Паркес-medicus з попутним застосуванням фітомумішів. Місяць по тому пройшов повторне біорезонансне діагностування, за підсумками якої практично всі виявлені раніше паразитарні інфекції були вилікувані. Й хоча сечостатеві інфекції, що мене мучили, залишилися, результати застосування приладу Паркес Л medicus впродовж місяця здивували в позитивному сенсі цього слова:

  1. У перший же день застосування приладу (та як мінімум на протязі наступного тижня) в уретрі та передміхуровій залозі почало відчуватися поколювання та пощипування, результатом чого стало майже повне зниження симптоматики. При тому, що подібних і, до того ж, тривалих результатів на було при лікуванні антибіотиками;
  2. Повністю змінилися харчові вподобання. Якщо раніш не міг обійтися без солодкого, борошняного та м'ясного, тепер від такої їжі стало нудити, а відповідні заклади став обходити стороною. Став харчуватися більш натуральною та здоровою їжею;
  3. Нормалізувався сон. До застосування Паркесу сон був неспокійним та поверхневим через виражений запальний процес в сечостатевій системі – зараз став глибоким та відновлюючим;
  4. Нормалізувалось травлення.

Продовжую застосовувати апарат Паркес-Л 923 програми та фітосуміші. В будь-якому випадку зараз я можу досить довгий час обходитися без дорогих лікарських препаратів, що раніш було обтяжливо, так як після закінчення прийому антибіотиків розвивалося сильне запалення з вираженими больовими реакціями. Висловлюючи стриманий оптимізм, хочу подякувати спеціалістів і особисто розробників приладу Паркес за їх соціально важливу та значущу роботу!

19.12.2018

 

4 місяці по тому

За підсумками чотирьох місяців застосування Паркес L–medicus та фітосумішів були отримані наступні результати:

  1. Практично повністю в функціональному плані відновилася сечостатева система. Є ще деякі проблеми, але головне – сильно виражений набряк зник.
  2. Зникли набряклість навкруг суглобів на пальцях рук як наслідок тривалого хронічного інфекційного процесу та лікування медикаментозними препаратами.
  3. З'явилось більше енергії, що дозволяє займатися достатньо інтенсивними фізичними вправами. До застосування біорезонансу максимум, на що міг спромогтися – це дістатися від роботи до дивану. Зараз набагато більше сил.
  4. Також є перші результати безпосередньо по сечостатевим інфекціям. Частина із них вже не тестується, частина залишилась, але показники знизились більш ніж вдвічі. Природньо, все це відчувається й на рівні функціонування окремих органів.

Продовжую закріплювати вже досягнені результати.

29.03.2019

Світлана

Скарги: задишка, набряки ніг

Нашу лікарняну систему я не полюбляю. Ходіння по лікарям мені видається за біль витончений метод покарання за неуважність до свого здоров'я, ніж спосіб його (здоров'я) покращення. Тому я всіляко намагаюсь звести спілкування з лікарняним персоналом до нуля. Та все ж таки... Все ж... Настав момент, коли мій організм почав поводитися неправильним чином – з'явилися неприємні відчуття, болі, що створювали помітний дискомфорт. Взагалі, прийшов час розібратися зі своїм здоров'ям.

Дагностувалася вперше. Дане діагностування привернула мою увагу безболісністю процедури та відсутністю необхідності "забігу" по лікарняним коридорам у пошуках лабораторій, кабінетів узд, томографів та інших апаратів екзекуції. Спочатку був деякий сумнів у тому, що пасмо зрізаного волосся зможе "розповісти" про стан мого організму, – це ж не звичні аналізи (діагностування організму по волоссю);

 
Усе виявилося надзвичайно просто – по зрізаному пасму волосся були виявлені «неполадки» мого організму – явні та приховані (про проблему із нирками я дізналася за пару тижнів до виникнення симптомів). Отримані результати дослідження розвіяли мої сумніви, моєму "поганому стану здоров'я" були знайдені пояснення. На всі питання відповіли чітко, зрозумілою для простої людини "без медичної освіти" мовою. На підставі результатів обстеження дано рекомендації, які зараз виконую – приймаю фітосуміші, додала фізичного навантаження. Були надані рекомендації та список фітосумішів, показаних до "розпиття". Фітосуміші виявилися дуже приємними на смак та цілковито результативною заміною звичним таблеткам. Їх вплив на організм я помітила надзвичайно швидко.

Спасибі за швидке та якісне діагностування та рекомендації, котрі вже почали давати перші результати. Завдяки ним я відчуваю себе набагато краще.

Олена

Прийшла до Тетяни вперше. Прийду ще та запропоную сходити дітям та знайомим.

Кваліфікований підхід до всього організму.

Ми не обговорювали мої проблеми з організмом, ми шукали причини.

Велике спасибі за приділений час

Скарги: аутоімунний тиреодіт, головні болі

Віра, 37 років

Ніколи за свого життя не писала хвалебних од лікарям чи лікарням, бо виходила звідти ще більш хворою і спустошеною, аніж увійшла туди...це правда.. не перебільшую ані слова. .. Літри хімії, яку вливали внутрівенно мені щопівроку не лише не полегшувало мого самопочуття, а здавалось, що я ось-ось ось помру... а мені лиш 37 ... і в мене трійко діточок...

Все це мене спіткало у березні 2015-го ... діагноз як вирок: аутоімунний тиреоїдит, гипотеріоз з ускладненням ... це була і міопатія рук та ніг, жахливе випадіння волосся, порушення пам'яті, сну, обміну речовин... і повністю розхитані зуби, які прийшлося "спасати", зв'язавши дротами та брекетами...

Надій було небагато...

Передкомний стан... потім -черга на облік на отримання інвалідності, гормональна терапія (еутирокс-125), для напівзруйнованої нервової системи періодичні прийоми вітамінів групи В (та гідозепам-5), пізніше-екстракт перстачу білого.

Сказати, що стан був задовільний - важко... Періодична нудота, головний біль, відсутність гарного настрою, хронічна слабкість робили моє життя невиносимим.

Депресивні стани душили в мені бажання жити.

Та я мама трьох прекрасних дітей. І здаватись не мала права.

Одного разу, з відчаю(це було пізньої осені- 2017) зважилась звернутись на своїй поетичній сторінці в Фейсбук про допомогу та молитву. Виявилось, що людей з подібними симптомами та й власне хворобою -дуже багато. Хтось ділився рецептами народної медицини, хтось пожертував гроші на дообстеження, хтось підтримав добрим словом і сказав, що усе минає... мине і це.

І тут написала мені в приват моя фейсбук-подруга, Марія Р., яка поділилась власним досвідом та успішним лікуванням Паркес. Вона запропонувала все оплатити, лиш би я погодилась спробувати. Спочатку я скептично віднеслась до цього. Але потім відшукала сайт, відправила волосся на діагностику, отримала результати досліджень, призначення та власне фітозбори, а згодом прилад Паркес.

Сказати, що мені стало краще одразу, я не можу. Це процес. Але вже через місяць я почувалася значно краще. Зараз я взагалі спостерігаю дивні класні речі: набряки майже відсутні, волосся не випадає, зуби перестали рухатись... Мій ортодон в приємному шоці, однак є ще залишкові старі проблеми: низький тиск, головокружіння... іноді нудота. Голова болить набагато рідше. Також сіднофарм приймаю все рідше, оскільки серцеві напади зменшились.

Можливо, благотворно впливає і літнє сонце, і раціон харчування... але я чомусь переконана, що якби ми тоді взимку не запустили цей курс лікування травами та приладом Паркес - ходила б донині напівкоматозна...

Тому особлива моя подяка пані Марії Р., яка буквально заставила мене розпочати лікування та дружній команді "Паркесівців" на чолі з пані Тетяною!

Здоров'я ва та вашим родинам! Успіхів та процвітання вашому дігностико-дослідницькому центру! Ви творите Добро! І це-чудово!!!

Таки трави - то наше здоров'я...

Спасибі, шо ви є!...

15.06.2018

Скарги: себорейний дерматит, хронічний синусит

Ольга

Поділюся історією 3 роки.

Моєму сину зараз 19 років. Коли йому було 16 років, у нього з'явився себорейний дерматит на обличчі у вигляді метелика та хронічний синусит. Звернулись до дерматолога. Напрямок один: усілякі аналізи, УЗД печінки, легенів, черевної порожнини. Діагноз: 16 років, гормональна перебудова, емоційне навантаження в школі. Призначили «бовтанку», яка дає одномоментний ефект, а наступного дня все з'являється знову. І, природньо, гормональні мазі та всілякі вітаміни. В 17 – 18 років (два сезони підряд) з'явилась алергія на амброзію в достатньо вираженій формі. До цього її в нас не було. .

Раніше завжди активна дитина, яка на постійній основі займався в спортивних секціях, почала дуже сильно втомлюватись. Аналіз крові показав анемію.

Я сама почала шукати інформацію, що це може бути і що робити, слухала відео біохіміків, зокрема Марви Оганян та Юрія Фролова. І тільки тоді, виходячи з симптоматики сина, у мене виникла підозра про наявність гельмінтів та найпростіших. Шукала варіанти їх та знайшла у Харкові. Відправила волосся на діагностування в наявності сильне паразитарне обтяження. В нас було все: й опісторхи і аскариди і лямблії. Медпрепарати для знищення всієї цієї живності дуже токсичні. Тому Тетяна Миколаївна порекомендувала нам декілька фітосумішів, в тому числі протипаразитарний. Пили дисципліновано. Нещодавно пройшли повторне діагностування – нічого не виявлено.

Я бачила як змінюється мій син: і зовнішньо і в плані активності. Він став колишнім, відійшов стан постійної втоми, з'явилось бажання займатися спортом. І що важливо: минулого літа, на самому початку прийому фітосумішів, не проявилась алергія на амброзію. Аналіз крові показав гемоглобін у нормі, анемії більше немає, еозинофіли також у нормі.

Велика Вам подяка. Знала б про діагностування раніше, цю історію можна було б скоротити на 2,5 року.

06.04.2018

Скарги: головні болі, хронічна втома

Світлана, 46 років

Хочу поділитися своїми враженнями. Прийшла на діагностування з головними болями й хронічною втомою. Після проведення тестування Тетяна Миколаївна знайшла у мене велику кількість захворюваннь, після чого призначила 4 види фітосумішів.

Пропивши буквально місяць трави, у мене почало відбуватися щось цікаве й незрозуміле. Спочатку було здуття черева, після чого живіт почав боліти і виходило щось страшне, схоже на вічки.

Дуже вдячна Тетяні Миколаївні та цій системі, яка дійсно допомагає позбутися проблем. Моє самопочуття стало набагато краще. З'явилась енергія, менше стали головні болі. В подальшому планую придбати апарат Паркес.

Олена, 35 років

Зараз я виставила наступні програми -    1, 3, 6, 7, 12, 35, 18,17, 29, 73 . Користуюся приладом з 19 січня цього року і зараз не відчуваю горечі вранці, різко зменшився метеоризм та неприємний запах, немає почуття здавлювання на голову та очі, більш немає пульсації у вухах та шії, зник дрібний сип на обличчі та немає ознобу.

 

 

 

Зробити ЗАМОВЛЕННЯ, ЗАДАТИ ПИТАННЯ, ЗАПИСАТИСЬ НА ДІАГНОСТУВАННЯ ОРГАНІЗМУ ви можете на сторінці КОНТАКТИ або зв'язавшись із нами

за телефонами:
тел. +38-066-51-84-654, +38-097-62-18-187 Тетяна