ФІТОБАЛЬЗАМ-СПРЕЙ ДЛЯ НОСУ ФІТОНАЗИН
(олійна форма)

 

Фітобальзам- спрей для носа Фітоназин з нанокластерами срібла (олійна форма)
85 грн

Фітобальзам-спрей ФІТОНАЗИН з нанокластерами срібла – натуральний рослинний продукт для профілактики та комплексного лікування гострих та хронічних захворювань носоглотки інфекційного та бактеріального походження.


Унікальна дія нанокластерів срібла та комплекс фітоекстрактів, ефірних олій забезпечує протизапальний ефект, зменшує набряк слизової оболонки, полегшує дихання.


- - Для лікування гострих та хронічних синуситів гайморитів, фронтитів, алергічного риніту;

- - Для місцевого лікування синуситів;

- - Оптимізує протікання післяопераційного періоду у хворих, оперованих з приводу хронічного синуситу;

- - Покращує психоемоційний стан

 

Спосіб застосування :
Для місцевого застосування. Дорослим зрошення в носовий прохід на слизову оболонку носу по 1-2 дози 2-3 рази на день. Тривалість застосування до 10 днів. Перед застосуванням перевірити індивідуальну сприйнятливість шляхом первинного зрошення, та за відсутності побічних явищ дозволяється до використання. Одне натискання = 1 крапля.

 

Склад: 
Екстракт цикламену європейського, екстракт прополісу, екстракт евкаліпту, екстракт шавлії, нанокластери срібла, ефірні олії м’яти, сосни, чайного дерева, альфа-токоферолу ацетат, оливкова олія, натуральна гідрогенізована олія, ефірні олії ялини, мирту.

 

Протипоказання: 
Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів засобу.

Термін придатності: 2 роки

 

Зробити ЗАМОВЛЕННЯ, ЗАДАТИ ПИТАННЯ, ЗАПИСАТИСЬ НА ДІАГНОСТУВАННЯ ОРГАНІЗМУ ви можете на сторінці КОНТАКТИ або зв'язавшись із нами

за телефонами:
тел. +38-066-51-84-654, +38-097-62-18-187 Тетяна