ПОВНЕ ОБСТЕЖЕННЯ ОРГАНІЗМУ.
БІОРЕЗОНАНСНЕ ДІАГНОСТУВАННЯ ОРГАНІЗМУ В ХАРКОВІ

 

Діагностування організму в Харкові. Діагностування організму по волоссямЯкщо ви проживаєте Харкові обо Харківській області або є можливість до нас приїхати, можна пройти діагностування у нашому центрі, попередньо записавшись на прийом.

Для мешканців інших міст та мешканців інших країн доступне діагностування по волоссю.

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНЕ ДІАГНОСТУВАННЯ?

Зазвичай на обстеження організму приходять люди після того, як вони вже побували у багатьох лікарів різної спеціалізації, після того, як вони пропили n-ну кількість препаратів, але проблема як була, так і залишилася. Крім того, іноді діагноз не можуть поставити.

І ходить людина від одного лікаря до іншого, щоб знайти причину проблеми по здоров'ю і пропиває купу ліків, які не допомогають, а іноді й ускладнюють ситуацію.

Да, мазь при болях у суглобах може знеболити, але вона усуває наслідки - біль (і то не завжди), а причину болі в суглобах вона не усуне. І протизапальні пігулки, які призначає лікар, теж не допоможуть, бо є декілька причин захворювань суглобів. Одна з них - порушення травлення. І якщо не нормалізувати функції системи травлення, то можна тривалий час пити протизапальні пігулки. Для суглобів користі від них не буде, а шлунок можна "посадити".

Тому не завжди допомагають препарати, які призначає лікар (крім того, що препарати можуть не "підійти"), оскільки причину, яка викликала те чи інше захворювання, досить часто не знаходять. І лікуємо незроміло що.

 

 

Діагностування організму дозволяє:

1) Виявити причину захворювання

Завдяки унікальним можливостям дігностичному апарату можна виявити причину захворювання та підібрати лікування кожному пацієнту.

2)Всі фахівці в "одній діагностиці"
Досить рідко нас хвилює щось одне. Щось вже давно стало хронічним, щось актуально на теперешній час. Болить шлунок - до гастроентеролога, спина- до вертебролога, серце - до кардіолога, а висип - то до шкірдипансеру.

Комп'ютерне діагностування Паркес дозволяє без проходження різних спеціалістів виявити що не так з організмом, знайти причину нездужання. Без здавання аналізів виявити наявність інфекцій, паразитозів, тощо.


3) Виявити вірусно-бактеріальне та екологічне обтяження:


- виявити приховані інфекції, віруси, бактерії, найпростіші, гельмінти, кліщів, сучасні форми віроїдних інфекцій, тропічних паразитів, та ін.
- виявити екологічні обтяження людського організму(радіонуклідів, солі важких металів, пестициди, моючи засоби, стиральні порошки, антиперспиранті та ін.);
- виявити алергени - виявити хімічні речовини обробки овочів, фруктів, м'ясних продуктів харчування;

4) Провести діагностування органів та систем організму. Виявити функціональні порушення та взаімозв'язки організму:

В повному обсязі проводиться дослідження людини по всім органам і сиcтемам, визначається схильність до захворюваннь (доклінічна діагностика), встановлюються першопричини паталогічних процесів у системах організму:

- органи травлення;
- сечостатева система;
- бронхо-легенева система;
- серцево-судинна система;
- лімфатична система;
- кістково-м'язова система;
- ендокринна система;
- нервова система;
- імунна система;
- система шкіри.

5) Фітотест

Завдяки унікальним фітосумішам Здоров'я сім'ї, які мають органомпецифічну дію та вибірково діють на конкретні органи та системи організму, є можливість протягом 5-7 хвилин виявити функціональні порушення в організмі людини.

6) Дослідження крові

- дослідження крові на гормони та алергени

 

Ви отримуєте інформацію щодо стану органів та систем організму. Проводиться діагностування прихованих інфекцій, обтяження вірусами, бактеріями, грибами, найпростішими, гельминтами, виявлення екологічного обтяження, виявляються функціональні порушення в організмі людини.


Достовірність біорезонансного діагностування на теперешній час досягає 95-97%, що набагато вище, ніж аналіз крові на виявлення інфекцій, аналіз калу на яйця гельминтів та ін.

Ви можете записатися на прийом, залишивши свої координати або подзвонивши по телефонах, сказаних нижче.

тел. +38-066-51-84-654, 097-62-18-187 (Харків)

 

ДНІ ПРИЙОМУ:
понеділок - п'ятниця
Часи прийому: 10.00-18.00
Повне діагностування триває 1-1,5 години.

 

 

Зробити ЗАМОВЛЕННЯ, ЗАДАТИ ПИТАННЯ, ЗАПИСАТИСЬ НА ДІАГНОСТУВАННЯ ОРГАНІЗМУ ви можете на сторінці КОНТАКТИ або зв'язавшись із нами

за телефонами:
тел. +38-066-51-84-654, +38-097-62-18-187 Тетяна